Programy PALSOFT

Nieustannie podnosimy nasze kompetencje, a w implementacji wykorzystujemy najnowsze technologie informatyczne.

APLIKACJE MOBILNE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu aplikacji mobilnych dla największych platform: Android oraz iOS.

Projektowane przez nas aplikacje są responsywne, stabilne oraz charakteryzuje je wysoki poziom bezpieczeństwa. Realizujemy także aplikacje pracujące wewnątrz firmy, które są dystrybuowane bezpośrednio na wskazane urządzenia pracowników.

Przed publikacją aplikacja przechodzi fazę testów (zamkniętych lub publicznych) - to czas na wprowadzenie poprawek i doskonalenia funkcjonalności.

Publikacja aplikacji to tylko początek - pierwszy i najważniejszy krok. Najważniejsze przychodzi potem - aplikacja musi być aktualizowana i dostosowywana do nowych wersji systemów operacyjnych i urządzeń. 

W całym cyklu życia aplikacji możecie zawsze liczyć na nasze pełne wsparcie.

APLIKACJE DEDYKOWANE

Aplikacja dedykowana to aplikacja, która realizuje wyspecjalizowane potrzeby. Taka aplikacja tworzona jest od podstaw w oparciu o szczególną specyfikację funkcjonalności klienta.

Prototypujemy aplikację i rozwijamy ją razem z klientem, a jej implementacja obejmuje najnowocześniejsze zdobycze technologii połączone w jeden spójny system.

Może to być aplikacja desktopowa pracująca na lokalnych zasobach, może to być aplikacja chmura (desktop + mobile) działająca na zasobach zdalnych.

Dzisiejsze rozwiązania technologiczne nie ograniczają nas w żaden sposób. Nie powiemy naszemu klientowi: "to niemożliwe",  nasze motto to "wszystko jest do zrobienia, najwyżej dajcie nam trochę więcej czasu".

Oczywiście przy skomplikowanych systemach zazwyczaj potrzebne jest pełne wsparcie powdrożeniowe - jak zawsze zapewniamy je w pełni.

WSPARCIE POWDROŻENIOWE

Prawidłowa administracja wdrożonym systemem ERP lub zaimplementowanymi aplikacjami dedykowanymi to najważniejszy etap w ich cyklu życia.

Do zadań administracji należą m.in.: aktualizacje, zmiany i poprawki, udoskonalenie i rozszerzenie funkcjonalności oraz przystosowywanie systemu czy aplikacji do zmian technologicznych, które w świecie IT postępują w sposób wykładniczy. 

Naszym zadaniem jest za tymi zmianami nadążyć i w pełni wspierać naszych klientów.

POMOC ZDALNA

W dzisiejszym świecie informatycznym  odległość nie jest żadnym ograniczeniem. Zapewniamy pełne wsparcie wdrożeniowe i powdrożeniowe bez względu na to gdzie znajduje się nasz klient.

Zdalne technologie pozwalają nam na natychmiastową reakcję w razie problemów, wystarczy skontaktować się z nami na serwis@palsoft.eu.